About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

0850 308 65 72

info@sadeceservis.net


Detaylı Bilgi

Kombi Servisi

“Kışın Sıcaklığını Biz Sağlarız!
Soğuk kış günlerinde sıcaklığınızı biz koruruz. Ankara’nın kombi servisi olarak, kombi arızalarınızı, bakımınızı ve kurulumunuzu profesyonelce hallediyoruz. Isınma sorunlarınıza anında müdahale ediyor, konforlu bir yaşamı garanti ediyoruz.Sizin için buradayız. Sizi ısıtmak bizim işimiz!”


Detalı Bilgi

Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde serinlemek istediğinizde, size güvenilir klima servisi sunuyoruz. Hızlı ve profesyonel hizmetimizle sizi serinletiyoruz. Klimanızın bakımı, onarımı veya kurulumu olsun, ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz. Konforlu bir yaz için bizi arayın, serinliğin tadını çıkarın!


Detaylı Bilgi

Beyaz Eşya Servisi

“Beyaz Eşyalarınıza Hayat Veriyoruz!
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve daha fazlası… Evlerimizin vazgeçilmezleri beyaz eşyalarınıza profesyonel bir dokunuş sunuyoruz. Beyaz eşya servisi olarak, cihazlarınızı en iyi şekilde onarıyor, bakımını yapıyor ve hayatınıza devam etmenizi sağlıyoruz. Sorunlarınızı çözmek için buradayız. Size daha rahat bir yaşam sunmak bizim işimiz!”

 

Bize Ulaşın

0850 308 65 72

0312 272 82 92

Call Now Button