Loading...
Sadece Servis

Size Özel Beyaz Eşya Servis Hizmeti

Beyaz Eşya Servis Hizmetinde Kalite ve Güven Arıyorsanız, Kurumsal Çağrı Merkezimizle Hemen İletişime Geçin

0850 308 65 72 Hemen Ara
Beyaz eşya arıları için müşteri destek hattımız.
Beyaz eşya servis hizmetleri
Hakkımızda

Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri

Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızın tamir bakım işlemlerini yapmak amacıyla sizi konusunda profesyonel servislerimizle buluşturuyoruz.

Yarım asırlık tecrübelerimizle size daha faydalı olabilmek adına konusunda uzman teknisyenler cihazlarınızı gerek yerinde, gerekse atölye şartlarında garantili olarak tamir etmektedirler.

Aynı Gün Servis İmkanı
Müşteri Destek Hattı
7/24 Çağrı Merkezi
Orjinal Yedek Parça

0850 308 65 72
Servis Hizmetlerimiz

Cihazlarınız Bakım Onarım Servislerimizde Güvende

Bulaşık Makinası, Çamaşır Makinası, Buzdolabı gibi Beyaz Eşyalarınızın Her Türlü Arıza Bakım ve Onarımlarında Yıllardır Yanınızda Olduk Olmaya Devam Ediyoruz.Çeyrek Asırlık Bilgi ve Tecrübelerimizle Cihazlarınızın Sorunlarını Çözüme Kavuşturmaya Devam ediyoruz.

Detaylı Bilgiler...
Beyaz Eşya Tamir Servisi

Kombi servisinde profesyonel çözüm! Kurumsal çağrı merkezimizle hemen iletişime geçin, sıcak bir kış sizi bekliyor.

Çağrı Merkezimiz : 0850 308 65 72
Çamaşır Makinası Tamir Servisi

Çamaşır Makinalarınızın tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz! Kurumsal Çağrı Merkezimizle hemen iletişime geçin.

Çağrı Merkezimiz : 0850 308 65 72
Bulaşık Makinası Tamir Servisi

Bulaşık makinalarınızın tamir servisinde kalite ve güven arıyorsanız, kurumsal çağrı merkezimizle hemen iletişime geçin.

Çağrı Merkezimiz : 0850 308 65 72
Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabı tamirinde servis uzman desteği bir telefon uzağınızda! Kurumsal çağrı merkezimizle hemen iletişime geçin.

Çağrı Merkezimiz : 0850 308 65 72
Neden Biz Seçmelisiniz ?

Beyaz Eşya Tamir, Bakım, Servis Sektöründe Güvenin Adresi

Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası vs... Beyaz Eşya Kullanıcılarının Cihazlarında Yaşadıkları Her Sorunda Yanlarında Olduk, Sorunlarını Çözüme Kavuşturduk.

Uzman Teknisyenlerden Oluşan Kadro
Yerinde Garantili Hızlı Çözüm
Orjinal Yedek Parça

100

Mutlu Müşteri

100

Tamiri Bakımı Yapılan Cihaz

Beyaz eşya arızalarını bildirebileceğiniz müşteri hizmetlerimiz
En Sık Sorulan Sorular

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Beyaz Eşyalarınız için servis, bakım, tamir ücretleri cihazlarınızın markasına, modeline, bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik göstermekte olup en sağlıklı bilgiyi çağrı merkezlerimizi arayarak öğrenebilirisiniz.

Yaşamınızı kolaylaştıran beyaz eşyalar sizlere konfor sunmak için tasarlanmış olup belirli dönemlerde kontrolllerinin ve bakımlarının yapılması ileriye dönük hem tasarruf, hem uzun ömür açısından siz kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

İş ortağı olduğumuz tüm beyaz eşya servislerinin Mesleki Yeterlilik Belgeleri, Ustalık Belgeleri, bulundukları bölgelerde zorunlu kılınan Ruhsatları mevcut olup Vergi Kayıtları bulunmaktadır.

Elbette.Yapılan işlemler servislerimiz tarafından Bir Yıl süre ile garanti altına alınmakta olup arıza tekrarında herhangi bir ücret talep edilmeden sorunlarınız çözüme kavuşturulmaktadır.

Çağrı Merkezlerimizde çalışan arkadaşlarımızı aramanız durumunda sorunlarınıza telefonda çözüm üretmeye çalışacaklardır.Sizin müdahaleniz sonuçu düzelmeyen cihazlar için en yakın beyaz eşya servisimize yönlendirilirsiniz.

Evet.Kullanıldığımız yedek parçalar beyaz eşyalarınızın markası ve modeline uygun parçalardır.Muadil veya yan sanayi parça kullanımını tavsiye etmiyoruz.

Kullanmakta olduğunuz bulaşık makinası, çamaşır makinası, buzdolabı gibi beyaz eşyaların onarım ve bakımlarını önceliğimiz yerinde yapmaktır.Ancak bazı durumlarda atölye şartları gerektiren durumlarda atölyeye almak durumunda kalıyoruz.

Çağrı Mekezimize oluşturduğunuz kayıt sonrası size en yakın servisimiz yönlendirilir.Bu süre ortalama 2 saat gibi bir aralıktadır.
Servis Kategorileri

Kombi, Klima, Beyaz Eşya ve Elektronik Servis Hizmetlerimiz

Kombi,klima,beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızda servis hizmetini aynı gün sunuyoruz.Yapılacak olan tamiratlar bir yıl süre ile servislerimizin garantisi altındadır.Değişimi yapılan orjinal yedek parçalar cihazınızın marka modeline uygun olarak takılmaktadır.

Çağrı Merkezimiz : 0850 308 65 72
Kombilerinizde oluşabilecek arızaların yanı sıra bakımlarınıda garantili olarak yapmaktayız. Kombi Tamir Bakım Servis Hizmeti
Aynı Gün Servis İmkanı
Servisimiz klima tamiri, klima bakımı, klima gaz dolumu işlemlerini garantili olarak yapmaktadır. Klima Bakım Tamir Servis Hizmeti
Çagrı Merkezi Destek Hattı
Her Marka Model Televizyonlarınızın Tamriratını Garantili Olarak Servisimizde Yapmaktayız. Tv Tamir Bakım Servis Hizmeti
Kurumsal Servis Ağı
Bazı Referanslarımız

Arıza Bakım Servisinde Güvenin Adresi

Kombi, Klima ve Beyaz Eşya Sektöründe Çeyrek Asırlık Hizmetimizde Bizlere Güvenen ve Her Zaman Yanımızda Olan Müşterilerimizden Bazıları...

Çağrı Merkezimiz : 0850 308 65 72

HEMEN ARA